İŞ ORTAKLIĞI

GENEL BAKIŞ

SAZAK GSM'in tüm detayları özenle belirlenmiş SMS Çözüm Ortaklığı Programı ile mobil mesajlaşma dünyasında güvenilir bir iş ortağınız var. İş ortağınız sadece profesyonel bilgi ve deneyimini sizle paylaşmakla kalmaz, aynı zamanda arkadaşınız olur.

Bayilerimize Ücretsiz Sunduğumuz Hizmetler

Ücretsiz
Yönetim Panelli
Web Sitesi Kurulumu

Ücretsiz
bayi ve sms paneli
Kurulumu

Ücretsiz
0850 numara
Tahsisi

Ücretsiz
Sanal Pos
Kullandırma

Ücretsiz
7/24 Telefon
Desteği

Ücretsiz
Uzaktan Yardım
Desteği

Bayi Olmanın Avantajları

  • Teknoloji firmaları, yazilim şirketleri, reklam ajanslari, muhasebeciler ve kurumsal hizmet üreten/satan firmalar için geliştirilen bu programa üye olarak, Sazak GSM'in size sağlayacağı SMS ve iletişim çözümlerini, kendi markanız ve görseliniz altında müşterilerinize sunacağınız katma değeri yüksek Sazak GSM çözümleriyle karlı bir iş ortaklığına kavuşabilirsiniz.
  • Özellikle Perakende, Otomotiv, Sigorta, Sağlık, Eğitim, Reklamcilik gibi SMS uygulamalarının yoğun olarak kullanıldığı sektörlere tedarikçi olarak hizmet veren İş Ortağı adayları, ek bir alt yapı, personel, yazılım vs. yatırımı yapmadan bu programa dahil olabilir, mevcut ve potansiyel müşterilerinize SMS satışı gerçekleştirerek gelir elde edebilirsiniz.
  • Sazak GSM mevcut ve potansiyel SMS kullanıcıları için; Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış bayi ağıyla yerinden, daha etkin ve kaliteli bir hizmet üretmeyi amaçlamaktadır.

Ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilir, bizim sizi aramamızı talep edebilir ya da bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

ÖRNEK
BAYİ YETKİ BELGESİ

İş ortaklığı programı kapsamında bayilerimize verdiğimiz alt bayi yetkilendirme belgesini, ilgili linkten inceleyebilirsiniz.
Belgeyi İncele

ÖRNEK
BAYİ PANELİ

İş ortaklığı programı kapsamında bayilerimize verdiğimiz bayi panelinizi, ilgili linkten inceleyebilirsiniz.
Paneli İncele

ÖRNEK
BAYİ WEB SİTESİ

İş ortaklığı programı kapsamında bayilerimize verdiğimiz web sitesini, ilgili linkten inceleyebilirsiniz.
Web Sitesini İncele
Haberleşme Teknolojileri LTD. ŞTİ.
2.547
ADET BAYİSİ ALTINDA
96.578
TOPLAM MÜŞTERİSİ İLE

BU AY TOPLAM

1.850,369
ADET SMS GÖNDERMİŞTİR